To, co najważniejsze dla użytkowników: nowe smartfony moto g7

profesjonalne urządzenie

Przedstawiamy najbardziej wydajne, najinteligentniejsze i najbardziej wciągające urządzenia w historii rodziny moto g. Od 2013 roku, kiedy rodzina moto g wyznaczyła nowe standardy na rynku smartfonów, konsumenci coraz chętniej poszukują telefonów klasy premium w przystępnej cenie. W kolejnych generacjach produktów spełniamy nasze główne zobowiązanie wobec użytkowników – oferujemy telefony z funkcjami najwyższej klasy bez żadnych kompromisów w obszarach jakości, opłacalności oraz niezawodności.


Ze względu na różne cechy konsumentów odmienne są także ich potrzeby dotyczące smartfonów. Nowa seria moto g7 udostępnia funkcje, które są najważniejsze z perspektywy konkretnego użytkownika.

Chcąc spełnić oczekiwania użytkowników, Motorola wprowadza cztery wersje swojego bestsellerowego smartfonu — z lepszymi aparatami, dłuższym czasem działania baterii, szybszym przetwarzaniem i powiększonymi wyświetlaczami.

Moto g7 plus: Najlepsza jakość obrazu.

Nowa moto g7 plus powstała, aby umożliwić robienie najlepszych zdjęć i dotrzymywać kroku dynamicznemu trybowi życia – dlatego wyróżnia się przodującymi w tej klasie technologiami fotograficznymi i dużą szybkością reakcji. Niewielki ruch czy słabe warunki oświetleniowe nie są problemem dla systemu dwóch aparatów 16 MP i 5 MP z optyczną stabilizacją obrazu. Ponadto nowe oprogramowanie aparatu i sztuczna inteligencja ułatwiają fotografowanie na profesjonalnym poziomie dzięki takim fantastycznym funkcjom jak inteligentna kompozycja i automatyczne robienie zdjęć po wykryciu uśmiechu. Użytkownik ma pewność, że nie umknie mu jakiekolwiek wspaniałe ujęcie, a także otrzymuje do dyspozycji pojemną baterię z najszybszą ładowarką w rodzinie moto g – TurboPower 27W, która zapewnia 12 godzin działania po zaledwie 15 minutach ładowania1. W połączeniu z procesorem Snapdragon™ 636 jest to najszybsza moto g w historii. Zastosowany w smartfonie nowy ultrapanoramiczny wyświetlacz Max Vision 6,2” o rozdzielczości Full HD+ oferuje realistyczne wrażenia, których elementem jest także krystalicznie czysty dźwięk emitowany przez głośniki stereo z technologią Dolby AudioTM.

Moto g7: Zobacz. Uwiecznij. Pokaż w swoim stylu.

Nowa moto g7 znacznie ułatwia rejestrowanie, tworzenie i udostępnianie ciekawych materiałów. Ultrapanoramiczny wyświetlacz Full HD+ Max Vision o przekątnej 6,2” ożywia filmy i zdjęcia. System dwóch aparatów 12 MP i 5 MP udostępnia efekt rozmycia, kolor spotowy, funkcję automatycznego robienia zdjęć po wykryciu uśmiechu i  Google LensTM, wyzwalając kreatywność i ułatwiając interakcję z otoczeniem. Moto g7 jest o 50% szybsza od modelu poprzedniej generacji i umożliwia nawet najbardziej intensywne tworzenie materiałów dzięki dynamicznej platformie Snapdragon™ 6322. Ładowarka TurboPower i bateria działająca cały dzień sprawdzą się nawet podczas najdłuższych sesji kreatywnych1. Odświeżone wzornictwo z profilowanym szkłem Gorilla Glass sprawia, że wygląd tego smartfonu dorównuje jego wydajności.

Moto g7 power: Ogromna pojemność baterii. Rozrywka bez ograniczeń.

Moto g7 power to nowy model w rodzinie moto g, który powstał jako odpowiedź na główny problem użytkowników smartfonów: czas działania baterii. Wyposażyliśmy moto g7 power w baterię o przodującej w branży pojemności 5000 mAh, umożliwiającą pracę i rozrywkę przez 60 godzin (2,5 doby) po jednym naładowaniu. Gdy telefon potrzebuje zastrzyku energii, ładowarka TurboPowerTM zapewni wiele godzin działania po zaledwie kilkunastu minutach ładowania, pozwalając na szybki powrót do ulubionych zajęć.1 Na zachwycającym ultrapanoramicznym wyświetlaczu HD+ Max Vision o przekątnej 6,2” można wykorzystać ogromną pojemność baterii do oglądania ulubionych filmów i grania w gry. Moto g7 power jest wyposażona w wydajną platformę Snapdragon™ 632, która szybko reaguje na każdą czynność użytkownika.

Dodaj komentarz