Pomysł na niepowtarzalne i modne etui na telefon

etui na telefon

Etui na telefon ma za zadanie chronić cenny sprzęt przed uszkodzeniem, zabrudzeniem i zarysowaniem. To również sposób na wyrażenie siebie poprzez wybranie nietypowego, atrakcyjnego produktu. Warto zdecydować się na niepowtarzalny case na telefon z wybranym przez siebie zdjęciem lub z ulubioną grafiką. Może to być zdjęcie bliskiej osoby, zwierzaka lub wyjątkowego krajobrazu.

Jak tworzy się wyjątkowe pokrowce na telefony?

Stworzenie etui ze zdjęciem to nic trudnego. Wystarczy znać markę oraz model swojego telefonu, posiadać ulubione zdjęcie i można samodzielnie zaprojektować wygląd etui. Zwykle oryginalne casy na telefony tworzy się na bazie etui wykonanego z silikonu. Silikon sprawdza się znakomicie jako ochrona telefonu. Nadruk wysokiej jakości sprawi, że etui będzie wyglądać znakomicie przez długi czas.

Wgranie zdjęcia do kreatora etui jest bardzo łatwe, a sam program daje wiele możliwości. Można zdjęcie przycinać, obracać, dodawać grafiki i napisy. To świetny sposób na personalizowane etui ze zdjęciami. Stworzony projekt zostanie wydrukowany na materiale wysokiej jakości, którym jest silikon.

Dużą zaletą designerskiego etui ze zdjęciem jest jego nietuzinkowość — nie ma dwóch identycznych projektów, dlatego telefon będzie niezwykły. Ulubione zdjęcie z wakacji, fotografia partnera, dzieci lub psiaka — może być zawsze pod ręką.

Dlaczego warto zdecydować się na etui ze zdjęciem?

Wyjątkowy case na telefon z ulubioną fotografią to jeden z lepszych sposobów na wyrażenie siebie. Patrzenie na zdjęcie bliskiej osoby poprawi humor i wywoła uśmiech na twarzy. Telefon przyciąga spojrzenia i prezentuje się zawsze świetnie, a wytrzymały case chroni drogi sprzęt przed uszkodzeniem. Dzięki temu telefon będzie zawsze wyglądać dobrze i atrakcyjnie.

Etui ze zdjęciami to produkt, którym można przyozdobić praktycznie każdy znany model telefonu. Casy na telefony to również idealny pomysł na prezent dla partnera, przyjaciela. Świetnie sprawdzi się jako pamiątka ze wspólnych wakacji lub uhonorowanie wyjątkowego dnia. Z łatwością można do zdjęcia dodać śmieszne napisy lub komiksowe chmurki, które nadadzą etui zabawnego charakteru.

Dobra jakość wydruku oraz intensywne i trwałe kolory sprawią, że telefon będzie prezentował się doskonale przez długi czas. Silikonowy case na telefon świetnie przylega do sprzętu, dokładanie zabezpiecza newralgiczne miejsca i chroni telefon przed wilgocią. Etui wysokiej jakości jest starannie wykonane — ma dobrze zaprojektowane wycięcia na aparaty, wejście do ładowania oraz na przyciski.

Dodaj komentarz