Motorola wprowadza na rynek najszybszy dotychczas model z serii moto g z platfor

telefon

Motorola wprowadza do oferty najszybszy w historii model z serii moto g — moto g100. Jest to pierwsze urządzenie z tej rodziny sterowane procesorem Qualcomm® Snapdragon™ serii 800. moto g100 oferuje wydajność godną flagowego smartfonu — zapewnia niezwykłe wrażenia graczom, posiada wysokiej klasy układ aparatów fotograficznych i działa z nową platformą Motoroli Ready For. Umożliwia ona wykorzystanie pełnego potencjału telefonu — na przykład wyświetlanie gier na ekranie telewizora lub monitora, prowadzenie rozmów wideo przy użyciu zaawansowanych funkcji czy pracę wielozadaniową.

Najpopularniejsza rodzina smartfonów Motoroli, moto g, doczekała się już swojej dziesiątej generacji. Powstała ona po to, by wprowadzić nową jakość w branży telefonów komórkowych i trwale zmienić oczekiwania użytkowników oraz ich relacje z technologiami. Rodzina moto g zawsze przoduje pod względem innowacyjności, a dzięki wiedzy na temat wymagań konsumentów oferuje im potrzebne funkcje. Motorola dostarcza technologie niezbędne do odnoszenia sukcesów i potwierdza dziś to zobowiązanie, zapowiadając dodanie do swoich urządzeń dwóch zagrożonych wyginięciem języków — jako pierwszy producent telefonów komórkowych będzie w pełni obsługiwać język rdzennej ludności Amazonii.

Najwydajniejsza moto g w historii? Przedstawiamy moto g100!

moto g100 to jeden z pierwszych smartfonów na świecie z najnowszym  procesorem Snapdragon™ 870 5G. Oferuje on zadziwiająco szybką łączność 5G oraz Wi-Fi 6, dzięki czemu model ten osiąga najwyższą wydajność i szybkość transmisji danych spośród wszystkich smartfonów moto g. Transmisje strumieniowe oraz pobieranie plików przebiegają błyskawicznie i bez opóźnień, aparat fotograficzny reaguje natychmiast, aplikacje uruchamiają się w mgnieniu oka, a na telefonie można wykonywać kilka zadań jednocześnie. 128 GB wbudowanej pamięci masowej i możliwość dodania karty pamięci o pojemności 1 TB oznacza, że w telefonie można z powodzeniem pomieścić wszystkie ulubione pliki i aplikacje, a 8 GB pamięci operacyjnej zapewnia ich płynne działanie na co dzień. moto g100 ma baterię o pojemności 5000 mAh. Wystarcza ona na ponad 40 godzin pracy telefonu i umożliwia wykorzystywanie pełnego potencjału jego imponujących funkcji.

Nowe funkcje

Znakomitej wydajności towarzyszą funkcje rozrywkowe podnoszące poziom adrenaliny — począwszy od wyświetlacza CinemaVision o przekątnej 6,7 cala. Na jego ultraszerokim ekranie o stosowanych w branży kinowej proporcjach 21:9 filmy prezentują się niezwykle realistycznie, a dzięki częstotliwości odświeżania 90 Hz obraz jest płynny i stabilny, dlatego wczuwaniu się w akcję nie przeszkadzają żadne zacięcia. Większa o 25% gama barw i certyfikat HDR10 to gwarancja intensywnych, realistycznych kolorów, wyższej jasności i lepszego kontrastu. Potężny procesor ładuje grafikę dwa razy szybciej niż w dotychczasowych modelach moto g, dlatego gry prezentują się i działają lepiej niż kiedykolwiek przedtem. Dodatkowo funkcje Qualcomm® Snapdragon Elite Gaming™ umożliwiają zaawansowaną personalizację i gwarantują ultrarealistyczną grafikę oraz płynność grania. Specjalne funkcje Moto Gametime Motoroli obejmują aplikacje i narzędzia doskonalące działanie gier i dostosowujące automatycznie ustawienia telefonu, aby wyeliminować rozpraszające uwagę połączenia przychodzące i powiadomienia.

Dodaj komentarz