Etui mophie charge force dla iPhone 7/7 Plus i Samsunga S8/S8 Plus

nowość na rynku

mophie czołowy producent etui wyposażonych w dodatkową baterię wprowadza na rynek etui charge forceÔ przeznaczone specjalnie dla smartfonów iPhone 7/7 Plus oraz Samsung Galaxy S8/S8 Plus, a także rozwiązanie charge force powerstation mini. Najnowsze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przyspieszyć i ułatwić ładowanie bezprzewodowe najnowszych flagowych smartfonów na rynku.

“Marka mophie jest zaangażowana w intensywne prace nad technologiami, które rozwiązują problem wyczerpanej baterii. Ideą, która nam przyświeca jest sprawienie, aby nasze urządzenia mobilne mogły być naładowane cały czas, gotowe do skorzystania w dowolnej chwili” – mówi Ross Howe, Marketing VP w mophie. “To etui idealnie ją odzwierciedla, ale nie ze względu na to, że posiada dodatkową baterię, ale dlatego, że niesamowicie ułatwia ładowanie baterii w ciągu dnia.”

Jak działa bezprzewodowe ładowanie w etui mophie?

Wystarczy przytknąć cienkie, skórzane etui do jakiegokolwiek akcesorium charge force, a po chwili energia przesyłana jest bezprzewodowo do telefonu. Magnesy wbudowane w etui są kompatybilne ze wszystkimi bazami charge force oraz z zestawami samochodowymi i zapewniają szybkie ładowanie w każdym momencie dnia. Etui charge force obsługuje również inne systemy bezprzewodowego ładowania takie jak np. Qi. Korzystanie z etui nie wyklucza podłączenia standardowych złączy Lightning oraz Micro-USB dla ładowarki przewodowej lub słuchawek.

W podróży, gdy jesteśmy bez dostępu do ładowarek dobrze sprawdzi się rozwiązanie charge force powerstation mini, które jest kompaktową, przenośną stacją ładującą. Wystarczy przytknąć małą baterię o pojemności 3,000 mAh do tylnej obudowy etui charge force, aby rozpocząć bezprzewodowe ładowanie. Po naładowaniu należy odłączyć baterię od stacji. Stację łatwo można przymocować dzięki magnesom wbudowanym w etui.

Konstrukcja etui chroni również przed codziennym zużyciem, bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Podniesione narożniki zapewniają dodatkową ochronę przed zarysowanymi i zmniejsza ryzyko pęknięcia ekranu. Etui wykonane jest z termoplastycznego poliuretanu (TPU) a także najlepszej jakości skóry, które przekładają się na wysoką trwałość tej obudowy oraz jej nowoczesny wygląd.

Etui charge force dla telefonu iPhone 7/7 Plus dostępne jest w kolorze czarnym, jasnobrązowym, brązowym, niebieskim oraz w czerwonym. Obudowa dla smartfonów Samsung Galaxy S8 / S8 Plus oferowana jest wyłącznie w kolorze czarnym podobnie jak pakiet produktów dla najnowszych flagowców Samsunga obejmujący zarówno etui mophie charge force dla oraz dodatkową stację mophie charge force powerstation mini.

Dodaj komentarz