Walentynkowe prezenty od Jabra

prezent walentynkowy

Z powodu lockdownu tegoroczne Walentynki najprawdopodobniej będą się różnić od tych z lat poprzednich. Zamiast typowych prezentów w postaci biżuterii, perfum lub kwiatów, dlaczego nie zdecydować się na coś, co pomoże nawiązać bliski kontakt z ukochaną osobą mimo dzielącej Was odległości? Słuchawki Jabra to idealny walentynkowy prezent nie tylko dla miłośników dobrej muzyki, ale też dla wszystkich zakochanych, którzy prowadzą częste rozmowy i oczekują doskonałej jakości dźwięku niezależnie od pory i miejsca.

Jabra Elite 85t: dźwięk miłości

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite 85t to najlepszy prezent walentynkowy dla Twojej lepszej połowy. Są one nie tylko idealne dla melomanów, ale także potrafią sprawić, że każdy z nas poczuje bliskość, nawet na odległość. Dzieje się tak dzięki technologii Jabra Advanced ANCTM, która jest dostępna w Elite 85t i zapewnia najlepszą redukcję szumów, co pozwala nam w pełni skupić się na głosie ukochanej osoby.

Jabra Elite 85t oferują również wyjątkową jakość rozmów, zarówno dla Ciebie, jak i dla osoby po drugiej stronie. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że poczujecie się tak, jakbyście byli w odosobnionym miejscu ze swoim partnerem, nawet jeśli nie jesteście razem fizycznie. Co więcej, półotwarta konstrukcja Jabra Elite 85t sprawia, że są to jedne z najwygodniejszych wkładek dousznych, jakie kiedykolwiek wypróbujesz, dzięki czemu możesz wyznawać swoją miłość w błogim komforcie przez cały dzień!

Jabra Elite Active 75t to jeszcze więcej okazji do powiedzenia ,,Kocham Cię”

Jabra Elite Active 75t zostały opracowane z myślą o aktywnym trybie życia, dlatego jeśli Twoja druga połówka uwielbia sport, to będzie dla niej idealny prezent walentynkowy. Jabra Elite Active 75t są o 22% mniejsze od swojego poprzednika Jabra Elite Active 65t. Opracowując ten model firma Jabra przeanalizowała tysiące skanów uszu. Dzięki temu udało się stworzyć słuchawki o optymalnym kształcie, które doskonale dopasowują się do ucha. Pewność, że Elite Active 75t pozostaną na swoim miejscu, w połączeniu z całkowicie bezprzewodową technologią, daje poczucie nieskrępowanej swobody nawet podczas intensywnych ćwiczeń i długich biegów. Czyste i energetyczne brzmienie, dzięki technologii 4 mikrofonów, stanowi doskonałe wsparcie podczas aktywności fizycznej, a wyważony bas i wysoka jakość dźwięku doskonale motywują do jeszcze większego wysiłku. Stabilna sieć bezprzewodowa Jabra czwartej generacji dba o to, aby użytkownik nie doświadczył żadnych przerw czy zakłóceń w transmisji dźwięku, a łączność Bluetooth 5.0, o zasięgu do 10 metrów, daje dużo swobody w działaniu. Dopasowany kształt i rozmiar wkładki dousznej w połączeniu z aktywną redukcją szumów (ANC) zapewniają pierwszorzędną izolację hałasu, dzięki temu można całkowicie zanurzyć się w muzyce lub rozmowach telefonicznych. Jeśli Twoja Walentynka będzie chciała zadzwonić w trakcie samotnego biegu, aby wyznać Ci miłość, masz pewność, że bez problemu usłyszysz jej krystalicznie czysty głos. Jabra Elite Active 75t to jeszcze więcej okazji do wyznania miłości niezależnie od miejsca i czasu.

Zestaw słuchawkowy dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych (Titanium Black, Copper Black, Grey, Navy, Sienna, Mint), stanowiąc doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji dla niej i dla niego. Masz więc pewność, że Twoja lepsza połowa może otrzymać w te Walentynki niepowtarzalny prezent w małym pudełeczku.

Sięgnij po idealny dźwięk z Jabra Elite 45h

Jaki sposób noszenia słuchawek wolisz? W uchu, na uchu, za uszami? Słuchawki Jabra Elite 45h są idealne dla tych, którzy poszukują najlepszych w swojej klasie słuchawek o bezprzewodowej konstrukcji noszonej na uchu. Oferują one niewiarygodnie długą żywotność baterii wynoszącą aż do 50 godzin na jednym ładowaniu. Duże głośniki zapewniają doskonałą jakość muzyki. To także produkt wyposażony w nową innowacyjną technologię Jabry – MySound – do personalizacji muzyki, która jest oparta na indywidualnym profilu słuchowym użytkownika. Jabra Elite 45h posiadają także bardzo wydajną funkcję ultraszybkiego 15-minutowego ładowania, pozwalającego na 10 godzin pracy urządzenia. To niewiarygodnie dużo czasu na słuchanie muzyki, korzystanie z rozrywki czy długich rozmów z ukochaną osobą. W tej kategorii cenowej nie znajdziesz innych słuchawek o dłuższym okresie eksploatacji baterii i tak szybkim ładowaniu.

Słuchawki Jabra Elite 45h posiadają lekką, stylową i wygodną składaną konstrukcję, dzięki czemu będą idealnie pasować do Twojego stylu życia. Lekki pałąk i miękkie owalne nauszniki dopasowują się do kształtu ucha, aby dbać o komfort użytkowania. Niezależnie od tego, jak długo je nosimy, ergonomiczna budowa zapewni maksymalną wygodę dla naszych uszu. Słuchawki gwarantują doskonałe wrażenia dźwiękowe, pozwalając jednocześnie skutecznie odciąć się od zgiełku otoczenia. Ich eleganckiemu wzornictwu towarzyszą cztery kolory – Titanium Black, Black, Gold Beige, Navy i Copper Black – Amazon Edition.

Dodaj komentarz