Obsługa 8 dysków z ICY DOCK MB508SP-B

skuteczne chłodzenie

MB508SP-B firmy ICY DOCK to 8 dysków SATA/SAS HDD/SSD w zaledwie dwóch zatokach na napędy CD/DVD po 5,25 cala. To sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dużej przestrzeni dyskowej z wykorzystaniem korporacyjnych dysków SAS, takich jak serwery i komputery przechowujące duże ilości danych.

Aby chronić przed szkodami środowiskowymi, dyski są otoczone metalową obudową z metalowymi tacami, dzięki czemu spełniają surowe wymogi w zakresie palności w zastosowaniach przemysłowych, wojskowych i medycznych.

Szybka wymiana na gorąco

Dzięki tacom EZ-Slide mini użytkownik może wymieniać dyski w ciągu kilku sekund. Hot-swap umożliwia wymianę na gorąco uszkodzonych napędów bez niepotrzebnych przestojów systemu.

Tacki EZ-Slide

Tacki EZ-Slide obsługują pełnowymiarowe, 2,5-calowe mechaniczne dyski twarde i dyski SSD, w tym dyski SATA i SAS o dużej pojemności. Dyski SAS są wykorzystywane w zastosowaniach korporacyjnych, takich jak długoterminowe archiwizowanie. Dzięki ich długiej żywotności, większej niezawodności i szybszym obrotom do 15 000 RPM, zapewniony jest szybki dostęp do danych. Obsługiwane są wszystkie dyski SAS, w tym Seagate Exos, HGST Ultrastar serii C oraz dyski Dell, HPE i Toshiba SAS. Aby zapewnić bezpieczeństwo dysku, system blokady Eagle-Hook sprawia, że dyski twarde nie zostaną przypadkowo wysunięte.

Standard połączenia kolejnej generacji

Dwa porty Mini-SAS HD (SFF-8643) zasilają wszystkie 8 dysków, znacznie zmniejszając bałagan kablowy i dodając kompatybilność dla większego wyboru kontrolerów RAID.

Skuteczne chłodzenie

MB508SP-B został wyposażony w duży, 80-milimetrowy wentylator, który można ustawić na wysokie lub niskie obroty, bądź całkowicie wyłączyć. Został on zaprojektowany tak, aby w połączeniu z otworami wentylacyjnymi mógł zapewniać pracę dysków w optymalnej temperaturze.

Dodaj komentarz