Laptopy Huawei, w tym najnowszy MateBook D 15, w nowych cenach i z prezentem

procesor

Laptopy Huawei MateBook D 15, MateBook X Pro (z procesorem Intel Core i7 oraz Intel Core i5) oraz MateBook 13 dostępne są w nowych, atrakcyjnych cenach. Każdy, kto kupi urządzenie objęte promocją, otrzyma w prezencie plecak na laptop. Plecak dodawany jest również przy zakupie MateBook’a D 14. Promocja potrwa do 29 marca lub do wyczerpania zapasów.

Wiele opcji do wyboru

MateBook D 15 można kupić teraz w cenie 2599 zł, MateBook X Pro z procesorem Intel Core i5 za 5499 zł, MateBook X Pro z procesorem Intel Core i7 – za 5999 zł, a MateBook 13 w cenie 3999 zł. Przy zakupie każdego z tych urządzeń (oraz MateBook’a D 14, który nie jest objęty promocją cenową) dodawany jest plecak na laptop w prezencie. Aby otrzymać plecak, wystarczy zarejestrować zakup laptopa na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/promo/matebook/. Po weryfikacji, plecak zostanie wysłany do kupującego. W przypadku zakupu wybranego laptopa w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia lub w oficjalnym sklepie internetowym, plecak będzie można otrzymać za 1 zł od razu w sklepie lub na stronie produktu na huawei.pl.

Laptopy Huawei w nowych cenach i z prezentem dostępne są w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia, w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl oraz w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Szczegóły oferty u partnerów dostępne są w poszczególnych sklepach.

MateBook D 14 i MateBook D 15 2020 to następcy jednych z najbardziej popularnych laptopów w Polsce ubiegłego roku. Odświeżone modele wyróżniają się wysokiej rozdzielczości ekranem FHD z wąskimi ramkami, elegancką i smukłą obudową z aluminium oraz rozwiązaniem Huawei Share, które oferuje m.in. funkcję OneHop do zbliżeniowego przesyłania danych między laptopem a smartfonem Huawei z technologią NFC i oprogramowaniem EMUI 9 albo nowszym. Huawei Share dotychczas dostępny był w najdroższych urządzeniach producenta. Dotyczy to również czytnika linii papilarnych, który zintegrowany jest z przyciskiem zasilania i pozwala uruchomić laptop bardzo szybko.

Huawei MateBook 13 natomiast wyposażony jest w ekran FullView 2K o wysokiej rozdzielczości oraz wyróżnia się ultrasmukłym i eleganckim designem, który zapewnia wygodę użytkowania – zamknięty laptop ma zaledwie 15 mm wysokości, a powierzchnią dorównuje kartce papieru A4. MateBook 13 wspiera również funkcję OneHop, pozwalającą na szybkie przesyłanie plików między urządzeniami Huawei.

Seria MateBook X Pro to jedne z najlepszych ultrabooków Huawei. Wyróżniają się nie tylko wydajnością, ale również eleganckim, ultrasmukłym designem. Ultrabooki wyposażone są w dotykowy ekran FullView 3K, który zajmuje aż 91% przedniej powierzchni, czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania oraz funkcję Huawei Share.

Dodaj komentarz