Innowacyjne rozwiązania end-to-end AV over IP od Zyxela i Wyrestorm

dystrybucja

Zyxel Networks rozpoczął współpracę z WyreStorm – innowatorem w technologiach AV over IP, HDBaseT i HDMI, który rozszerzył swoją linię AV over IP o model H.265 NetworkHD 110. Nowa oferta Zyxel zapewnia sprzedawcom VAR, integratorom systemów i partnerom dystrybucyjnym w branży AV większą skalowalność i wydajność przesyłania strumieniowego w sieci.

Firma Zyxel już jakiś czas temu wprowadziła do linii swoich przełączników rozwiązanie Networked AV, co zwiększyło prostotę ich obsługi oraz wydajność. Dzięki temu także partnerzy sieciowi, tacy jak WyreStorm, mogą oferować system AV w szerokiej gamie instalacji, zapewniając tym samym płynną wydajność przesyłania strumieniowego w sieci.

Proces instalacji oraz konfiguracji sieci AV over IP został znacznie uproszczony, co wpłynęło na bardziej intuicyjną obsługę wielu protokołów sieciowych na przełącznikach oraz na zminimalizowanie problemów związanych z przesyłaniem strumieniowym.

WyreStorm: Potężne, niezawodne, łatwe w obsłudze

WyreStorm to eksperci w dostarczaniu profesjonalnych usług w zakresie technologii dystrybucji dla aplikacji AV, które wykraczają poza technologię HDMI. Linia produktów NetworkHD AV over IP oferuje szereg technologii od niskoprzepustowego przesyłania strumieniowego H.265, przez JPEG2000 4K over IP, po usługi przesyłania strumieniowego 10GbE bez żadnych opóźnień.

Współpraca otwiera dostęp do pełnego portfolio przełączników sieciowych Zyxel z trybem Networked AV, pozwalając WyreStorm uprościć proces instalacji i zapewnić bezproblemową współpracę wraz z płynną wydajnością przesyłania strumieniowego.

Usprawnij zarządzanie dzięki sieciowemu trybowi AV

Integracja najczęściej używanych narzędzi w obsłudze przełączników oraz wprowadzenie intuicyjnego i zaawansowanego graficznie pulpitu nawigacyjnego do monitorowania informacji zwrotnych z systemu, spowodowała, że praca administratora sieci stała się łatwiejsza.

– Firma Zyxel dostarcza wysokowydajne przełączniki sieciowe dostosowane do nowych aplikacji i stara się, by proces przejścia na sieć opartą na protokole IP był prosty i wydajny. Nasz sieciowy tryb AV upraszcza złożoność konfiguracji sieci multicast IP i minimalizuje wysiłek, jaki partnerzy tacy jak WyreStorm, muszą włożyć w jego konfigurację – podsumował Crowley Wu, wiceprezes Zyxel Networking SBU.

– Nawiązaliśmy współpracę z firmą Zyxel, ponieważ ich produkty są zgodne z wizją firmy WyreStorm, która opiera się na oferowaniu wydajnych, niezawodnych i prostych rozwiązań w branży A/V – mówi Andy Herron, dyrektor ds. rozwoju produktów w WyreStorm.

– Z przełącznikami Zyxel, będącymi główną magistralą odpowiedzialną za dystrybucję w sieci Network HD, doświadczysz sprawdzonej wydajności oraz niezawodności. Dodanie nowego sieciowego trybu AV to rewolucja w zakresie instalacji i konfiguracji. Pozwala uzyskać integratorowi działający system NetworkHD w ciągu zaledwie kilku minut – dodaje Herron.

Zyxel Networks

Zyxel od ponad 30 lat zapewnia użytkownikom domowym i biznesowym dostęp do Internetu, od samego początku polegając na innowacjach i usługach zorientowanych na potrzeby klientów. W 1989 roku oznaczało to modemy analogowe. Dziś to wykorzystanie sztucznej inteligencji i chmury, by zapewniać szybkie, niezawodne i bezpieczne rozwiązania sieciowe dla domu i firmy.

Zyxel jest znaczącą marką na globalnym rynku urządzeń sieciowych:

  • obecny na 150 rynkach na całym świecie
  • 1 mln firm pracuje lepiej, dzięki produktom marki Zyxel
  • 100 milionów urządzeń łączących na globalną skalę

Obecnie, Zyxel tworząc sieci przyszłości, uwalnia potencjał i spełnia wymagania nowoczesnych miejsc pracy – wspiera ludzi w biurze, codziennym życiu i w czasie wolnym.

Dodaj komentarz