20 rat 0% i zestawy do pracy i nauki zdalnej od Huawei

praca zdalna

Huawei przygotował specjalną ofertę w swoim sklepie internetowym huawei.pl skierowaną do osób, które pracują, uczą się lub chcą zadbać o swoją aktywność fizyczną bez wychodzenia z domu. Wybrane produkty Huawei – laptopy, tablety i smartwatche – można teraz kupić w nowych, atrakcyjnych cenach lub w zestawie z innym urządzeniem marki. Oprócz ofert cenowych, płatność za wszystkie produkty, również te spoza oferty promocyjnej, będzie można rozłożyć na 20 dogodnych rat 0% – ta oferta w sklepie hauwei.pl potrwa do końca maja. Czas trwania pozostałych promocji może różnić się w zależności od urządzenia.

20 rat 0% na huawei.pl

Huawei przygotował ofertę dla osób, które potrzebują urządzeń do pracy czy nauki w domu, ale nie mogą pozwolić sobie na jednorazowy skumulowany wydatek. Płatność za zakupy na huawei.pl można teraz rozłożyć na 20 dogodnych rat 0%. Aby to zrobić, po wybraniu sposobu płatności, wystarczy wypełnić wniosek, poczekać na weryfikację przez pożyczkodawcę oraz potwierdzenie umowy, a następnie sfinalizować transakcję.

Zestawy do pracy i nauki zdalnej

Uczniowie i rodzice, którzy w tej chwili pracują i uczą się zdalnie, mogą kupić jeden z najnowszych laptopów z serii D w zestawie z routerem lub tabletem. Wydajne i ultrasmukłe laptopy Huawei MateBook D 14 i MateBook D 15 dostępne są teraz w nowych cenach – odpowiednio za 2899 zł i 2599 zł. Do laptopa można dobrać bezprzewodowy router WiFi Huawei WS5200 lub idealny do nauki i rozrywki tablet Huawei T3 10 32 GB LTE.

Zdalna nauka może stać się prostsza także dzięki wykorzystaniu tabletu. Huawei proponuje swój najnowszy tablet MatePad Pro, który do 13 kwietnia można kupić w przedsprzedaży w rekomendowanej cenie 2499 zł. W zestawie z tabletem dostępne są dedykowana klawiatura i rysik M-Pencil za 1 zł. Dodatkowo, przy zakupie tabletu obowiązuje specjalna promocja – klienci mogą odsprzedać wybrane urządzenie elektroniczne, do którego wyceny Huawei dolicza bonus w wysokości 500 zł. Flagowy MatePad Pro wyposażony jest w najpotężniejszy procesor marki Kirin 990 oraz ekran FullView 2K QHD, dzięki czemu sprawdzi się jako wydajne narzędzie do pracy i rozrywki mobilnej.

Aktywność fizyczna i zdrowie pod kontrolą w czterech ścianach

Osoby, które pozostają aktywne fizycznie pomimo konieczności przebywania w domu – i wciąż intesywnie trenują mimo ograniczeń,  co wiąże się z potrzebą monitorowania efektów tego treningu – do 12 kwietnia mogą kupić w przedsprzedaży najnowszy smartwatch Huawei Watch GT 2e, który wyróżnia się długim czasem pracy baterii i obsługą aż stu trybów sportowych. Wiele z tych trybów może monitorować ćwiczenia wykonywane w domu. Zegarek w ofercie przedsprzedażowej dostępny jest za 699 zł – oferowany jest też  2 zestawie z inteligentną wagą Huawei AH100 oraz bezprzewodowymi słuchawkami sportowymi Huawei AM 61 za 1 zł.

W nauce, rozrywce i załatwianiu urzędowych spraw w domu mogą pomóc również aplikacje i gry, które dostępne są w autorskim sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery: vod.pl, Empik Go, Eleven Sports, TOK FM, Radio Złote Przeboje, OLX, Ceneo, e-pity, Top Speed: Drag&Fast Reacing czy Audioteka.

Dodaj komentarz